Pronarja e Top Channel bëhet nënë për herë të tretë

30 shtator 22:57

Pronarja e Top Channel, Sara Hoxha është bërë nënë për herë të tretë

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë bërë prindër për herë të tretë. Sara pas dy djemve, Londonit dhe Romanit ka sjellë në jetë një vajzë.

Por, ky lajm ende nuk është konfirmuar.

Sipas të njëjtave burime, thuhet se ditën e sotme kolegët e Sarës dhe Ledionit kanë vendosur zbukurime në ambientet e Top Channel duke njoftuar ardhjen e vajzës, derisa nuk dihet ende se si e kanë emëruar atë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Njoftim nga KEDS-i për punimet në rrjet 01.10.2022 Punime të…