PSD-ja dhe Alternativa i përgjigjen thirrjes së Veselit

11 tetor 2018 | 11:39

Takimi i thirrur nga kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, për të diskutuar rreth harmonizimit të qëndrimeve për rezolutë rreth dialogut Kosovë-Serbi ka mbledhur krerët e koalicionit dhe dy parti opozitare; PSD-në dhe Alternativën.

Ftesën e kanë refuzuar LDK-ja dhe Lëvizja Vetëvendosje.

Takimi tashmë ka filluar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policëve në aeroportet e Indisë u është kërkuar të qeshin…