PSG-ja e kërkon Benzeman

26 janar 15:08

Paris Saint-Germain synon të transferoj sulmuesin e Real Madridit, Karim Benzema, i cili nuk po kalon momente të mira në “Santiago Bernabeu”.

Benzema në vitin 2009 është transferuar në Real dhe që nga ajo kohë ka regjistruar 257 ndeshje dhe ka realizuar 124 gola.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Xhafer Veliu, ka…