Publikohet klipi i këngës së Botërorit, shkëlqen Era Istrefi

08 qershor 15:45

Video klipi i këngës zyrtare të Kampionatit Botëror, tashmë është publik.

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, në bashkëpunim me Uill Smith dhe Niki Xhem, janë figurat e artit që shoqërojnë me këngën e tyre evenimentin sportiv më të madh të globit.

Kujtojmë që Botërori starton në datën 14 qershor dhe do të përfundojë më 15 korrik. Zëri i këngëtares shqiptare do të jetë në veshin e gjithë Botës, të cilët do të ndjekin Botërorin dhe nuk mund ta humbasin dhe këngën kushtuar këtij kampionati madhështor.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mesfushori shqiptar, Përparim Hetemaj mund të bëhet me skuadër të…