Qalaj pret në takim ambasadoren e Kroacisë

01 mars 2019 | 15:55

Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, ka pritur sot në takim ambasadoren e Kroacisë në Kosovë, Marija Kapitanoviq.

Gjatë këtij takimi u diskutua për avancimin e bashkëpunimit të ndërsjellë ndërmjet Policisë së Kosovës dhe ambasadës kroate.

Njëkohësisht ambasadorja Kapitanoviq ka falënderuar drejtorin Qalaj për mikpritjen e tij.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Diasporës, Dardan Gashi, ka reaguar lidhur me vendimin…