Qorraj ndahet me Besën

12 janar 16:31

Futbollisti i njohur Florent Qorraj është ndarë me skuadrën e Besës së Pejës.

Lajmin e ka konfirmuar të martën anësori që ishte ndër lojtarët më të mirë të Besës.

“Dua t’ju njoftoj se nga sot nuk jam pjesë e Klubit FC Besa. Në ditët në vazhdim do t’ju njoftoj me klubin e ri. Faleminderit për gjithë këto vite Klubit të Besës dhe ju dëshiroj suksese në vazhdim”, ka shkruar Qorraj. 

(Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kriza mes Kim Karadashian dhe Kaney West duket se po…