Radhë kilometrike në Morinë, qytetarët kaluan fundjavën në Shqipëri

28 shkurt 18:32

Radhë kilometrike në Morinë drejt Kosovës. Siç shihet nga pamjet e siguruara nga abcnews.al kolona automjetesh me qytetarë nga Kosova po kthehen në shtëpitë e tyre, pasi kanë vizituar Shqipërinë.

Me mijëra qytetarë të Kosovës kanë zgjedhur ta kalojnë fundjavën në Shqipëri, kryesisht pranë bregdetit, duke u favorizuar kështu nga moti me diell dhe temperatura të larta.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Burri i fortë, Sheremet Sejdiu nga Çirezi apo baca Sheremet…