Rama e Haradinaj betohen mbi flamurin kombëtar për forcimin e bashkëpunimit

26 nëntor 2018 | 12:45

Pas përfundimit të mbledhjes së përbashkët të dy qeverive Kosovës dhe Shqipërisë, që u mbajt në qytetin e Pejës, të dy kryeministrat Edi Rama dhe Ramush Haradinaj kanë vendosur duart mbi flamurin kombëtar, duke përcjell mesazhin e fortë të bashkëpunimit ndërmjet dy vendeve.

“Synime të vjetra – perspektiva të reja. Pa kufi për zhvillim”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e vet në “Facebook”.

Fotografia e Ramush Haradinaj

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në konferencën për media pas…