Rama: Festivali Etnofest, një ngjarje e paharrueshme

13 gusht 2023 | 22:20

“Kënaqësi e madhe që mora pjesë në hapjen e Festivalit Etnofest!”, kështu ka shkruar në “Facebook” kryetari i Prishtinës, Përparim Rama.

Ai ka vlerësuar se kjo është një ngjarje e paharrueshme që bashkon zërat, ngjyrat dhe traditat e kombit tonë.

“Mos harroni të na bashkoheni për të shijuar muzikën, këngët, dhe gastronominë e shkëlqyeshme që sjell festivali. Ejani në Kukaj!Etno Fest”, ka shkruar Rama.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të dielën në amfiteatrin natyror në Qafën e Predelecit, u…