Ramiz Kelmendi: Veseli në Mitrovicë bëri prezantimin fitues

25 shtator 19:41

Biznesmeni Ramiz Kelmendi sot mori pjesë në fillimin e fushatës zgjedhore të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) në Mitrovicës.

Ai përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka shkruar se Kadri Veseli në Mitrovicë bëri
prezantimin fitues, në masën e madhe të qytetarëve mbështetës.

“Ka kohë që nuk jam ndjerë i respektuar më shumë nga mikpritja dhe përqafimet e përzemërta të kryetarit Veseli dhe kolegëve Hajredini, Enveri, Ganimetja, Urani, Abelardi dhe shumë të tjerë kontribuues të partisë. Faleminderit për mirëpritjen kolegë”, ka shkruar Kelmendi.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në mungesë të kandidatit për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush…