Rashica i lumtur që rikthehet me gol

29 shtator 2019 | 20:14

Ylli i Përfaqësues së Kosovës, Milot Rashica, është rikthyer me gol pas lëndimit në skuadrën e Werder Bremenit.

Kjo e fundit luajti të shtunën baras 2-2 me Borussia Dortmundin.

“Treguam frymë të madhe ekipore. Jam i lumtur që shënova në rikthimin tim në lojë”, ka shkruar Rashica në llogarinë e vet në “Instagram”. Rashica si pasojë e lëndimit ka humbur katër ndeshje me Werder Bremenin dhe dy me përfaqësuesen e Kosovës.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nuk është e lehtë që të jesh roje burgu. Sidomos…