Rastet me Covid u shtuan edhe pak, aktive 1 066

05 korrik 08:39

Ministria e Shëndetësisë e Republikës së Kosovës ka bërë me dije se janë 1 066 raste aktive me koronavirus në Kosovë.

Gjatë 24 orëve të fundit Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike nuk ka raportuar asnjë viktimë, por ka raportuar për 106 raste të reja me Covid-19 dhe për 52 pacientë të shëruar, njofton “Epoka e re”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ka thënë se forcat e tij…