Reali e mendon rikthimin e Mourinhos  

23 tetor 2018 | 15:17

Një ditë pasi u publikua lajmi se Real Madridi është duke u interesuar për transferimin e sulmuesit Zlatan Ibrahimoviq, sot e përditshmja “El Pais” raporton se Reali e dëshiron rikthimin e trajnerit Jose Mourinho.

Drejtuesit e Realit nuk janë aspak të kënaqur me Julen Lopetegin, prandaj Mourinho po konsiderohet një opsion i mirë. Portugezi është trajner i Manchester United, por javën e kaluar është folur për një shkarkim të mundshëm.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këshilli Gjyqësor i Kosovës (KGjK) dhe ai Prokurorial i Kosovës…