Reali interesohet për Hazardin

09 janar 16:18

Rezultatet jo të mira në këtë edicion nga skuadra e Real Madridit i kanë detyruar drejtuesit e klubit të mendojnë për transferime.

Fillimisht kjo skuadër ka treguar interesim për Harry Kane dhe Mauro Icardi, kurse “Radio Montekarlo” ka raportuar se klubi mbretëror është i interesuar për transferimin e Eden Hazardit.

Ndërsa babai i futbollistit belg ka njoftuar se Hazard ka refuzuar rinovimin e kontratës me Chelsea, prandaj kalimi te Reali është shumë i mundur.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përfaqësuesit e partisë Fjala, Marigona Krasniqi dhe Hamit Gashi kanë…