Rexhep Selimit i mbyllet llogaria në “Facebook”, thotë se nuk i dinë arsyet

03 tetor 2019 | 19:25

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka bërë me dije se i është mbyllur profili i tij zyrtar në “Facebook”.

Selimi ka bërë me dije se nuk i dinë arsyet e mbylljes së llogarisë së tij në rrejtin socail më të madh në botë.

“I njoftoj miqt e mi të ‘Facebook’-ut se profili im i deritashëm me është mbyllur për arsye të panjohura. Shpreh keqardhjen time dhe shpresoj të takohemi sërish në FB”, ka njoftuar Selimi.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Bedri Islami Duke parë listat e partive të ndryshme…