Rezultatet dhe tabela në Media Ligë, “Epoka e re” mbetet e para  

08 dhjetor 2018 | 18:15

Janë zhvilluar ndeshjet e javës së 13-të në Media Ligë, kurse “Epoka e re” pësoi humbjen e parë nga “Gazeta Metro” , me rezultat 0-1.

Pavarësisht kësaj humbje ekipi i gazetës “Epoka e re” vazhdon të jetë lider në renditjen tabelore. Në këtë xhiro fitore shumë të rëndësishme ka shënuar “Media Works” ndaj “KosovaPress”-it me rezultat 3-6, kurse “Klan Kosova” është ndalur në barazim në përballje me “Infokus”-in.

 

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Manchester United ka marrë zemër nga barazimi me Arsenal tre…