Rezultati pas pjesës së parë në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve

09 prill 2019 | 21:49

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve.

Liverpooli po fiton ndaj Portos me rezultat 2-0, kurse golat i kanë shënuar Naby Keita dhe Roberto Firmino. Ndërsa ndeshja tjetër në mes Tottenham Hotspur dhe Manchester Cityt përfundoi 0-0.

Skuadra e Pep Guardiolës e kishte një mundësi të artë për të kaluar në epërsi, por Sergio Aguero dështoi nga pika e bardhë.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kronikën e mëposhtme të gazetares Arbëresha Fazliu, sjellim rrëfimin…