Rice pritet t’i bashkohet Chelseat

27 shtator 14:31

Chelsea pritet të bëjë transferin e radhës këto ditë të fundit të afatit kalimtar.

Lojtari i West Ham, Declan Rice pritet të jetë fytyra e re në “Stamford Bridge”.

Sipas “Express” Chelsea ka arritur marrëveshje me lojtarin, ku Rice do të përfitojë një kontratë pesë vjeçare. Frank Lampard, këtë merkato ka shpenzuar rreth 250 milionë euro, dhe pritet që Rice të jetë blerja e fundit e Chelseat.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Naile Demiri, shpallë të pavlefshme diplomën Master, e diplomuar më…