Rihanna kthehet nga pushimet romantike me të dashurin (Foto)

10 qershor 11:41

Rihanna është fotografuar në aeroport pas arritjes në Nju Jork. Këngëtarja 31-vjeçare u kthye në Nju Jork pas një udhëtimi romantik në Itali me të dashurin e saj Hassan Jameel.

Kohët e fundit Rihanna u emërua këngëtarja më e pasur femër në botë falë suksesit të saj masiv me linjën e kozmetikës Fenty Beauty dhe atë të modës.

Image result for Rihanna kthehet nga pushimet romantike me të dashurinImage result for Rihanna kthehet nga pushimet romantike me të dashurin

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja e njohur Maryl Streep ka thënë se aktrimi e…