Rihanna rikthehet me dy albume

24 korrik 11:03

Këngëtarja e famshme Rihanna i ka munguar skenës botërore për një kohë të gjatë, por duket se tashmë pritja ka marrë fund dhe ajo do të kthehet me dy albume.

Rihanna dhe stafi i saj janë duke kërkuar mes 500 këngëve nga producentë të ndryshëm për të përzgjedhur 10 prej tyre që do t’ia vlejnë, ndërsa projekti tjetër flitet të jetë i zhanrit pop.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ata janë në lidhje gjatë tre vjetëve të fundit dhe…