“Rikthehet” Arnold Schwarzenegger

04 prill 2018 | 11:07

Disa ditë më parë një ndër aktorët më të famshëm në botë, Arnold Schwarzenegger, iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale në zemër.

Operacioni ishte për ta zëvendësuar një valvul që fillimisht ishte zëvendësuar 20 vjet më parë. Duket se për aktorin 70-vjeçar gjithçka ka shkuar mirë dhe, sipas zëdhënësit të tij, Arnoldi gëzon shëndet të plotë. Aktori ka folur me familjarët duke thënë: “Unë jam kthyer”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Channing Tatum dhe Jenna Dewan Tatum kanë njoftuar për vendimin…