Rikthehet Liga e Evropës, sot zhvillohen këto ndeshje

25 nëntor 10:56

Rikthehet në fushën e lojës Ligës së Evropës pas mbylljes së fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Ditën e sotme do të luhen 15 sfida ku plot 30 skuadra do të vihen përballë me njëra-tjetrën në dy orare të ndryshme, ku 8 ndeshje do të luhen në orën 18:45 dhe 7 takime të tjera në orën 21:00.

Mbrëmjen e kaluar është luajtur edhe sfida e parë e këtij kompeticioni ajo mes Spartak i Moskës dhe Napolit sfidë e fituar nga skuadra ruse.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje,…