Rinovohet ndërtesa e Gjykatës Speciale

04 janar 2018 | 21:41

Derisa në Kosovë po vazhdon debati për shfuqizimin e Ligjit të Gjykatës Speciale, ndërtesa që gjendet në Hagë të Holandës është rinovuar tërësisht.

Këto janë fotografitë që tregojnë pamjen e re të ndërtesës së Gjykatës Speciale.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në emisionin “Opinion” në TV Klan u transmetuan prapaskenat dhe…