Rita Ora bën simbolin e shqiponjës në skenë të Norvegjis

23 prill 23:48

Rita Ora e ka bërë simbolin e shqiponjës në mes të Norvegjisë.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora edhe njëherë e ka dëshmuar se është krenare që është shqiptare dhe kësaj here këtë e bëri gjatë një koncerti të mbajtur në Norvegji.

Rita derisa po këndonte e veshur me ngjyrat e flamurit të Kosovës për një moment u ndal dhe bëri simbolin e shqiponjës me duar.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar për parashikimin e…