Rita Ora lavdëron Dua Lipën dhe Bebe Rexhën

11 korrik 2024 | 13:25

 

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, ka lavdëruar shqiptaret e famshme në New York, në emisionin e yllit Elvis Duran.

Duke folur në emisionin në “iHeart Radio”, e pyetur për shqiptarët, Rita ka thënë se “kjo është një ndër arsyet përse e do New Yorkun”.

Tutje ajo është pyetur për artistet shqiptare dhe ka vënë theksin te tri yjet: Bebe Rexha, Dua Lipa e Ava Max.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Partia Demokratike e Kosovës (PDK) ka reaguar pas vendimit të…