Rita Ora mban koncert në shi, fejon një çift në skenë

31 korrik 2018 | 11:11

Stina e verës për Rita Orën është çdoherë e stërmbushur me koncerte. Ajo gjithë kohën poston foto dhe video të performancave të veta në koncerte madhështore nëpër botë.

Të dielën në mbrëmje Rita ka postuar disa video ku as shiu nuk e ka ndaluar atë që ta mbajë koncertin e paralajmëruar në Perth të Australisë. Madje gjatë koncertit Rita i kishte dhënë hapësirë një çifti që të fejohen në skenë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pop artistja shqiptare Dua Lipa është parë shumë e dashuruar…