Rita Ora më e dashuruar se kurrë me të partnerin 45-vjeçar

29 korrik 2021 | 15:05

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, prej disa kohësh është në një lidhje dashurie me regjisorin e njohur, Taika Waititi. Ata vendosën që romancën e tyre ta bënin publike vetëm tre muaj më parë, edhe pse kishte kohë që përflitej për një histori dashurie.

Që kur u bë publike marrëdhënia e tyre, ata janë parë gjithmonë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Madje edhe së fundmi, Rita dhe Taika, janë fotografuar në ditëlindjen e 48 të aktores së njohur, Kate Beckinsale .

“Daily Mail” shkruan se nga fotografitë e publikuara nga festa, ata dukeshin shumë të dashuruar.  Fotografitë tregojnë çiftin në shtëpinë e Kate në Los Anxhelos, duke pozuar krah njëri-tjetrit nën shoqërinë e miqve të tjerë të aktores.

Në çdo vend bashkë! Rita Ora më e dashuruar se kurrë

Në çdo vend bashkë! Rita Ora më e dashuruar se kurrë

Në çdo vend bashkë! Rita Ora më e dashuruar se kurrë

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se gjatë 24 orëve…