Rita Ora, shfaqur linjat joshëse edhe në palestër

20 shkurt 2024 | 15:03

Rita Ora ka shfaqur linjat joshëse në palestër. Ky ekspozim erdhi nga udhëtimi i saj luksoz në Nju Jork.

33-vjecarja ndau në Instagram disa foto mahnitëse nga udhëtimi i saj në “Big Apple”, i cili ishte i mbushur me talk show dhe darka të mira.

Edhe pse është gjithmonë në vëmendje, ajo dha një paraqitje të shkurtër të vetes duke mos marr pjesë në një ngjarje të mbushur me yje.

Në sy bie edhe stili i ri i flokëve, pantallona të zeza saten dhe një zinxhir të vendosur tek barku.

Rita Ora tregoi figurën e saj të zbukuruar në palestër me një sytjena sportive teksa ndau fotot mahnitëse nga udhëtimi i saj në Nju Jork në Instagram të martën.Këngëtarja, 33 vjeçe, ndau një përzgjedhje fotografish mahnitëse nga udhëtimi i saj i shkëlqyeshëm në Big Apple, i cili ishte i mbushur me talk show dhe darka të bukura.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bologna e drejtuar nga trajneri Thiago Motta po mahnit të…