Rita me probleme shëndetësore, rrezikon premierën e “Fifty Shades Freed”

07 shkurt 10:49

Promovimi i filmit “Fifty Shades Feed” do të realizohet në Paris të Francës.

Pikërisht për këtë arsye këngëtarja shqiptare Rita Ora, e cila luan rolin e motrës së protagonistit kryesor, Mian, ndodhet në Paris së bashku me Liam Payne, me të cilin këndon edhe kolonën zanore të filmit, me titull “For You”.

Por duket se Rita nuk është mirë nga ana shëndetësore dhe mjeku e ka sugjeruar të mos këndojë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sekretarja e Përgjithshme e FBK-së, Elvira Dushku, ka bërë me…