Roma 0-2 Milan, notat e lojtarëve

25 shkurt 23:19

Milani ka mposhtur Romën me rezultat 2-0 në ndeshjen e xhiros së 26-të të Serie A.

Golat për rosonerët i shënuan Patrick Cutrone në minutën e 48-të dhe Davide Calabria në minutën e 74-të.

Me këtë fitore, Milani mbetet në pozitën e shtatë me 44 pikë.

Më poshtë janë notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sonte të ftuar në emisionin “n’Kosovë Show”, ishin gazetari dhe…