Rrahën vëllezërit për traktor!

15 prill 13:41

Në komunën e Mamushë të shtunën në mbrëmje dy persona janë përleshur fizikisht në mes vete.

Policia e Kosovës ka njoftuar se personat të cilët janë përleshur fizikisht janë vëllezër në mes vete dhe se zënka e tyre ka nisur për një traktor që është pronë e përbashkët e familjes.

Pas rrahjes së dy vëllezërve që i përkasin komunitetit turk, njëri prej tyre ka pësuar lëndime më të renda trupore për çka është dërguar për trajtim në Spitalin Rajonal të Prizrenit.

Pas arrestimit dhe intervistimit pala e dyshuar është dërguar në mbajtje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti sirian, Bashar al-Assad ka thënë para një grupi të…