Rrahmani: Nuk do të ketë fyerje raciste kundër Anglisë

16 nëntor 18:55

Kapiteni i Kosovës në futboll, Amir Rrahmani në konference për medie, ka thënë s nuk do të ketë fyerje raciste ndaj lojtarëve të Anglisë, ashtu siç kishte ndodhur në Mal të Zi dhe në Bullgari.

“Populli në Kosovë është shumë miqësor dhe me Anglinë ka një miqësi të fortë. Në vendin tonë nuk ka gjasa të ketë fyerje raciste pasi shumë njerëz janë fansa të futbollistëve të Anglisë”, ka thënë Rrahmani.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ)  ka njoftuar se deri më…