Rrahmani: Privilegj që luaj me futbollistë si Koulibaly dhe Osimhen

14 tetor 20:44

Mbrojtësi kosovar i Napolit, Amir Rrahmani, ka folur për Kalidou Koulibaly dhe Victor Osimhen në një intervistë të dhënë për Radio Kiss Kiss Napoli.

“Koulibaly është një njeri i mirë dhe një lojtar i fortë, është te Napoli prej vitesh. Për mua është një privilegj të luaj me të.
Osimhen? Është shumë i fortë, veçanërisht në dyluftimet me kundërshtarët. Të gjitha ndeshjet janë të vështira dhe tani do të rinisemi pas kombëtareve. Jemi të gjithë gati të japim maksimumin”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Stoli i trajnerit të Kombëtares së Kosovs ka mbetur i…