Rregullohet hapësira publike edhe te rrethrrotullimi në Studençan

05 korrik 18:53

Ambient i mirë dhe i bukur po bëhet edhe te rrethrrotullimi në hyrje-dalje të fshatit Studençan në Komunën e Suharekës.

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka premtuar se do të angazhohet që kjo komunë të bëhet, më e bukura dhe më e veçanta në Kosovë.

“Gradualisht ne do ta bëjmë Komunën e Suharekës, vendin më të veçantë në Kosovë”, ka thënë Muharremaj.

(Q.R / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Bekim Haxhiu, ka…