Salahi, tifozëve: Na e ktheni Madridin në ‘Anfield’

14 maj 11:06

Mohamed Salah në ndeshjen kundër Wolvesit provoi emocione të forta në fund të ndeshjes. Vajza e tij u fut në fushë dhe shënoi gol përpara tifozëve të kuq.

Sapo topi i vogëlushes pushoi në rrjetë, tifozët shpërthyen në brohoritma.

“Është një ndjesi e ëmbël, por sezoni nuk ka mbaruar. Falënderoj shokët, stafin teknik dhe tifozët. Këtyre të fundit ju them: na e ktheni Madridin në ‘Anfield’”, ka thënë Salah.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Angelina Jolie është parë e buzëqeshur teksa ka bërë pazar…