Sanchez flet si lojtar i Unitedit

23 janar 2018 | 11:31

Sulmuesi Alexis Sanchez pas transferimit në Manchester United, ka thënë se nuk ka mundur të refuzoj ofertën e kësaj skuadre.

Ish-sulmuesi i Barcelonës është i lumtur se do të ketë rastin të punoj me trajnerin Jose Mourinho.

“Nuk mund të refuzoja mundësinë për të luajtur në ‘Old Trafford’ dhe për të punuar me Jose Mourinhon. Jam shumë i lumtur që iu bashkova njërit prej klubeve më të mëdhenj në botë dhe shpresoj t’u tregoj të gjithë tifozëve, pse drejtuesit vendosën të më blinin”, u shpreh Sanchez.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Ibrahim Gashi Vrasja e Oliver Ivanoviqit dhe vëmendja që…