Sarri preferon Lewandowskin para Higuainit

31 korrik 12:17

Gonzalo Higuain nuk është në planet e Chelseat për këtë afat kalimtar.

Trajneri Maurizio Sarri po e kërkon sulmuesin aktual të Bayern Munchen, Robert Lewandowski, njofton “Daily Star”.

Sulmuesi polak ishte i lidhur me një kalim në skuadrën e Real Madridit, por interesimi i Chelseat duket shumë më serioze dhe ky transferim pritet të kryhet shumë shpejtë për faktin se ky afat kalimtar mbyllet brenda nëntë ditësh.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri, duke…