Sarri synon që te Chelsea t’i sjellë tre yje të Serie A

20 qershor 16:06

Maurizio Sarri së shpejti pritet të marrë drejtimin e Chelseat.

Mediat britanike raportojnë se ai synon të sjellë te klubi londinez yjet e Serie A, dy nga ish-klubi i tij Napoli, si dhe një nga Juventusi.

Kalidou Koulibaly, dhe Dries Mertens nga Napoli, si dhe yllin e Juventusit, Gonzalo Higuain.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Portugalia ka shënuar fitore me 1:0 ndaj Marokos në Botërorin…