Sejdiu largohet nga Drenica

30 qershor 00:13

Trajneri i njohur Gani Sejdiu është larguar ng skuadra e Drenicës.

Ish-trajneri i Besës dhe Feronikelit, ka thënë se po largohet nga skuadra kuqezi për faktin se nuk po arrijnë të fitojnë ndeshjet si vendas.

Skuadra e Drenicës aktualisht zë vendin e tetë me 35 pikë.

(V.Z / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se…