Sejdiu pas tryezës së LDK-së: Ky është një hap përpara

25 prill 2018 | 17:20

Shefi i grupit parlamentar të Grupit të Deputetëve të Pavarur (GDP), Dardan Sejdiu, ka thënë se në tryezën e organizuar nga Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) janë dakorduar që të vazhdojnë me takime të tilla.

“Ky është një hap përpara. Jam i bindur se këto takime do të vazhdojnë. Ka tema që secili subjekt i tha mendimet e veta dhe mos pajtimet mbi ato që po konsiderohen çështje të madha. Ndër temat kryesore është edhe modeli ekonomik që e kemi në Republikë. Nëse kemi dakordim kështu mund të diskutojmë edhe për zgjedhje”, ka thënë Sejdiu.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri, ka…