Sekretari i Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë i bashkohet AAK-së

15 nëntor 2018 | 20:48

Sekretari i qendrës së Lëvizjes Vetëvendosje dhe njëherit asamblist në Kuvendin Komunal të Mitrovicës, Faton Feka, të enjten iu bashkua Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, për ta vazhduar rrugëtimin e tij politik.

“Aderimet e shumta po tregojnë që Aleanca është dera e vizionit për zhvillimin e vazhdueshëm të Kosovës. Z.Feka i urojmë rrugëtim të mbarë!”, është bërë me dije në njoftimin e AAK-së.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policëve kosovarë i është zgjatur orari i punës. Nga sot…