Selena rregullon marrëdhënien me mamanë e saj

16 janar 2018 | 11:02

Vetëm pak ditë pas ribashkimit të saj me Justin Bieberin, për Selena Gomezin nisën problemet familjare pasi, sipas medieve, prindërit e saj nuk ishin dakord për këtë lidhje.

Një gjë e tillë u vërtetua edhe pasi Selena dhe mamaja e saj, Mandy Teefey, nuk ndiqnin më njëra-tjetrën në rrjetin social “Instagram”.

Por, pavarësisht prej kësaj, këngëtarja nuk hoqi dorë nga dashuria e saj për Justin, pasi edhe festat e fundvitit i kaloi me të. Mamaja e këngëtares në një intervistë dhënë për mediet ka theksuar se Selena është e lirë t’i bëjë zgjedhjet e saj.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Është 46 vjeçe dhe lehtësisht mund të krahasohet me një…