Selim Pacolli emërohet nënkryetar i Prishtinës

27 dhjetor 2017 | 14:38

Selim Pacolli është emëruar nënkryetari i komunës së Prishtinës nga kryetari Shpend Ahmeti.

Përpos Pacollit, Ahmeti ka emëruar dhe disa drejtorë të partnerit të koalicionit.

Hysen Durmishi i cili ishte për katër vite ka qenë drejtor i Investimeve Kapitale dhe Menaxhimit të Kontratave ka mbetur jashtë komunës së Prishtinës. Këtë drejtori, Ahmeti ia dha partnerit të koalicionit, AKR-së, shkruan “lajmi.net”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjykata për krime lufte në Bosnje ka dënuar një grua…