Selimi: Derbi i Gjilanit përfundon 1-1

01 dhjetor 2017 | 09:41

Trajneri Musa Selimi, që ka drejtuar në të kaluarën Dritën dhe Gjilanin, ka thënë se ndeshja e dy skuadrave nga qyteti i Gjilanit do të përfundojë me rezultat 1-1.

“Nëse nisemi nga forma momentale, Drita e ka një përparësi. Në anën tjetër, Gjilani, nëse mendon të mbetet në luftë për titull, duhet ta fitojë këtë takim. Ndeshja do të përfundojë me shifrat 1-1”, ka thënë Selimi për “Olle”. Selimi me sukses e ka drejtuar edhe skuadrën e Feronikelit, KEK-ut dhe Ramiz Sadikut.

 

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas ministrit të MKRS-së, Kujtim Gashi, edhe trajneri i futbollit,…