Sevilla interesohet për Xhakën

08 korrik 13:13
Futbollisti shqiptar, Taulant Xhaka mund t’i bashkohet Sevillës në këtë afat kalimtar.
Në fakt, Arsenali është duke e kërkuar mesfushorin e Sevillas, Steven N’Zonzin dhe në rast të kalimit të francezit në skuadrën angleze, atëherë mesfushori i Bazelit dhe Shqipërisë, Taulant Xhaka do t’i bashkohet Sevillas.
/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike…