Shabani rikthehet në Ferizaj

25 janar 19:46

Mesfushori ferizajas, Egzon Shabani është rikthyer te skuadra e Ferizajt. Ai së fundmi ishte pjesë e Ballkanit ku shkëlqeu me paraqtitje të mira.

“Shabani njihet mirë nga qyteti jonë, pasi që edhe më herët ka qenë pjesë e klubit tonë. Ai njihet për cilësi të mira në mesfushë, dhe ne si klub besojmë që do të na ndihmon shumë drejtë synimeve tona. Klubi ynë i uron mirëseardhje Egzon Shabanit në klubin e fëmijëris dhe i dëshiron shumë suksese me klubin e zemrës”, thuhet në njoftimin e KF Ferizaj.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi dhe…