Shakira provokon sërish

29 janar 11:14

Njihet si një ndër femrat më provokuese në klipet që realizon dhe këtë e ka vërtetuar edhe në klipin më të fundit në bashkëpunim me këngëtarin Maluma.

Bëhet fjalë për Shakirën dhe videoklipin e këngës “Trap”, i cili ka vetëm pak orë që është publikuar në “Youtube”.

Ajo çfarë bie në sy në klip janë skenat provokuese në dush. Bashkëpunimi midis Shakirës dhe Malumës vjen pas suksesit të parë të këngës “Chantaje”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas një pauze gati trevjeçare, admiruesit e sagës ‘Maze Runner’…