Shala: Fitorja e Kosovës nuk diskutohet

09 tetor 2018 | 22:28

Mesfushori Herolind Shala, ka thënë se Kosova nuk mendon për asgjë tjetër përveç fitores.

Ndeshja e Ligës së Kombeve në mes Kosovës dhe Maltës zhvillohet me 11 tetor në Prishtinë.

“Jam duke kaluar në një formë shumë të mirë dhe stërvitjet janë duke shkuar mjaft mirë. Si grup po funksionon mirë dhe askush nuk po mendon për asnjë rezultat tjetër veç fitores. Mendojë se nuk ka ndeshje të lehta, por mendojë se jemi më të mirë”, ka thënë Shala.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeparlamentari i Republikës së Kosovës Kadri Veseli, gjatë vizitës së…