Shala: PDK-ja, alternativa e vetme politike dhe ekonomike

02 tetor 2019 | 16:37

Kandidati për deputet nga Partia Demokratike e Kosovës (PDK), Ferat Shala, ka thënë se Drenica është bindur se kjo parti është alternativa e vetme politike dhe ekonomike në vend.

“Banorët e Polluzhës, Shtuticës, Verbocit,Tërstenikut dhe Korroticës tashmë janë të bindur se alternativa politike dhe ekonomike e Partisë Demokratike të Kosovës është ajo që sot i duhet shumë vendit tonë. Drenica dhe krejt Kosova fuqishëm besojnë në ne, sepse ne udhëheqim me dashuri për njeriun dhe me besim në Zotin”, ka shkruar Shala në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Image may contain: 6 people, people smiling, crowd and indoorImage may contain: one or more people and crowdImage may contain: 13 people, people sitting and crowdImage may contain: 15 people, people smiling, people sitting

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër të Kosovës,…