Shanghai SIPG nuk e dëshiron Silvan

26 janar 2018 | 11:28

Skuadra nga Superliga e Kinës, Shanghai SIPG nuk është e interesuar për të nënshkruar me kapitenin e Paris Saint-Germain, Thiago Silva në afatin kalimtar të janarit.

“Ne tashmë kemi katër lojtarë të huaj në skuadrën tonë”, ka thënë zëdhënësi i skuadrës së Shanghai SIPG.
Në rast të transferimit të Sivas në skuadrën kineze do të bëhej braziliani i katërt, pasi tre brazilianët e tjerë janë Oscar, Elkeson dhe Hulk.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori i përgjithshëm i Administratës Tatimore të Kosovës (ATK), Sakip…